Tom Hiddleston ve Taylor Swift İlişkilerini Noktaladıklarını Duyurdu

0
1235
tom-hiddleston-taylor-swift-iliskilerini-noktaladi
Tom Hiddleston & Taylor Swift

Aşktan yana yüzü gülmeyen genç yıldız Taylor Swift’in yakın çevresi İngiliz oyuncu Tom Hiddleston’la üç ay süren ilişkilerini noktaladığını duyurdu.

“İlişkiyi frenleyen taraf Taylor’dı. Tom ilişkilerini Taylor’ın rahat olduğundan daha fazla göz önünde yaşamak istiyordu. Taylor göz önünde olmanın ilişkilerine zarar vereceğini söylese de Tom bu konuda ısrarcıydı. Ayrılmalarında Tom’un bu tutumu etkili oldu.” şeklinde konuşan çifte yakın kaynaklar Tom’un ayrılmalarının ardından gerçekten pişman olduğunu belirtti.

Çiftin arasının Tom Hiddleston’ın önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Thor: Ragnarok filmi için Avustralya’ya gitmesiyle açıldığı söylentiler arasında. Tom Hiddleston’a yakın bir kaynak çiftin ilk büyük kavgasının yakışıklı oyuncu Avustralya’dayken yaşandığını söylüyor.

İkilinin ilişkisinin reklam amaçlı olduğunu uzun süre konuşulmuş, sosyal medyada bu beklenmedik ilişkiyle uzun süre alay edilmişti. İngiliz oyuncu bu iddiaları “Taylor ve ben birlikteyiz ve gerçekten çok mutluyuz.” sözleriyle yalanlamıştı. Bu sözlerin ardından çiftin evlenme yolunda ilerlediği kulislerde konuşulmaya başlamıştı.

Çifte yakın diğer bir kaynak ise anlaşarak ayrıldıklarını, arkadaş kalacaklarını ancak ciddi bir ilişkiyi yürütebilecek durumda olmadıklarını açıkladı. Umarız Taylor Swift yakında hak ettiği beyaz atlı prensine kavuşur.