Ünlülerin Cadılar Bayramı Kostümleri

0
861
Cadılar
Ve Hollywood yıldızları da düzenlenen birbirinden renkli cadılar bayramı partilerinde sıradışı kostümleriyle boy gösterdiler.

Cadılar Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm dünyada coşkuyla kutlanıyor. Hollywood yıldızları da düzenlenen birbirinden renkli partilerde sıradışı kostümleriyle boy gösterdiler. Sizin için en iyi kostümlerin listesini hazırladık.

Luke Hemmings

5 Seconds of Summer grubunun solisti Hemmings, Toy Story adlı animasyon film serisinin baş karakteri Buzz Lightyear kostümüyle herkesin beğenisi kazandı.

Perrie Edwards

Little Mix grubunun başarılı üyesi Perrie Edwards DC çizgiromanlarının ikon karakteri Poison Ivy olarak karşımızda. 

Katy Perry

Kate Hudsons’ın her yıl düzenlediği Cadılar Bayramı partisine erkek arkadaşı Orlando Bloom’la birlikte katılan Katy Perry’i görenler tanıyamadı. Hillary Clinton kostümünü abartan Katy Perry’i görenler gerçek Hillary Clinton’la karıştırdı.

James Corden

Başarılı İngiliz sunucu ve oyuncu James Corden da Kate Hudson’ın partisine katılanlar arasındaydı. Astronot kıyafetiyle partiyi renklendiren Corden bizlere yakın arkadaşları One Direction üyelerini hatırlatmadı değil.

Tyga & Kylie Jenner

Hollywood’un en çok konuşulan çiftlerinden Kylie Jenner ve Tyga Cadılar Bayramı için klasik kostümler seçmişler. Çift yine de katıldıkları partide herkesi büyülemeyi başardı.

Bette Midler

Usta oyuncu Bette Midler, Cadılar Bayramı klasiklerinden olan Hocus Pocus filminde canlandırdığı Winifred karakteriyle karşımıza çıktı.

Eric Stonestreet ve Jesse Tyler

Modern Family dizisinin oyuncularından Eric ve Jesse, bu pozla sette Cadılar Bayramını kutladıklarını duyurdu. Batman ve Robin kılığına giren ikilinin arasındaki uyumun sadece ekranda kalmadığı da gözlerden kaçmadı. Set dışında da iki iyi arkadaş olan oyuncu herkesin bu tatlı fotoğrafla herkesin yüzünde bir gülümseme oluşturmayı başardı.

Scott Eastwood

Hilary for Charity vakfının düzenlediği geleneksel Cadılar Bayramı partisine katılan Eastwood kovboy kostümüyle babasının iyi genlerini taşıdığını gösteriyor.

Seth Rogen

Ünlü oyuncu ve komedyen Seth Rogen Hilarity for Charity vakfının partisine katılan ünlülerden biri. Bir neslin en sevdiği kahramanlardan olan Süper Mario kostümüyle geceye katılan oyuncu sempatik tavırlarıyla yine herkesin beğenisi kazandı.

Colton Haynes

Teen Wolf dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Colton Haynes Cadılar Bayramı denince akla gelen ilk isimlerden biri. Bu yıl da kendisinden beklenilen performansı gösterdi ve bizlere bu harika kostümü sundu. Susam Sokağından tanıdığımız Miss Piggy kostümüyle kesinlikle büyük bir alkışı hak ediyor.

Beyoncé, Blue Ivy, Tina Lawson

Ünlü yıldız, kızı ve annesiyle 80lerin en ünlü hip hop grubu Salt-N-Pepa’nın Push It klibindeki görüntüsünü yeniden canlandırdı. Kesinlikle bu yılın en iyi kostümü ödülü Beyoncé ve ailesine gidiyor.

https://www.instagram.com/p/BMNlfPphiT_/?taken-by=beyonce