Lindsay Lohan Düğünde Rezalet Çıkardı Herkes O Düğünü Konuşuyor

0
1159
lindsay-lohan-dügün-rezaleti
Lindsay Lohan'dan komedi denilebilecek bir anı! O Gece arkadaşlarıyla beraber kaldığı evde, deliler gibi koşup " Bana uyuşturucu verdiler!" diye çığlıklar atıp, evin içinde insanların ve kendisinin neler yaşadığını aşağıda ki yazıda anlatıyoruz.

Her damat ve gelin o özel günlerinin unutulmaz olmasını ister, Etzin çifti sonsuza kadar unutmayacakları bir düğün yaşadılar. Lindsay Lohan geçtiğimiz haftasonu arkadaşı Justin Etzin’nin evlilik töreni için İtalya’ya gitti ve yıldızın da katılımıyla törende çılgınlıklar başladı.

Bir yakınının yaptığı açıklamaya göre Lindsay Lohan, törene hazırlanırken krizlerine başlamış bile. Giydiği hiçbir şeyi beğenmeyen ünlü yıldız, uzun süre odasından çıkmamış.

Eyes Wide Shut temalı düğün töreninde ünlü yıldız müziği konrol etmek için oldukça dramatik davranmış. DJ’lik yapıyor gibi görünüp iPhone’undan şarkılar çalan Lindsay’nin aynı şarkıları tekrar tekrar çalmaya başlamasıyla duruma itiraz eden davetlileri zorla kendisinin fotoğraflarını çekmekle suçlamış.

Başka bir davetli Lilo’nun düğün sahibi çiftle hiç ilgilenmediğini, tören sırasında tırnaklarına oje sürdüğünü ve sürekli telefonunda olduğunu belirtti.

İsmini vermeyen bir yakını düğünden sonra Lindsay Lohan’in kaldıkları köşkte çırılçıplak koşmaya başladığını ve kendisine uyuşturucu verildiğini iddia ettiğini, daha sonra da uzun bir süre kızgın bir şekilde kendilerine bağırdığını söyledi.

Fakat damat Justin Etzin’in sözcüsü, durumun tamamen yalan olduğunu, Lindsay Lohan’ın herkes gibi, törende olunması gerektiği şekilde davrandığını ifade etti.