DJ eğitimi markası ‘I Wanna Be a DJ’ Türkiye’de

0
1676
DJ eğitimi almak için, i wanna be a dj
DJ ve Müzik prodüksiyon eğitimleri istanbul 'I Wanna Be a DJ'

Yeni trend DJ olabilmeniz için, profesyonel DJ eğitimi almanız gerekiyor. Bu noktada Avrupa’nın en iyi DJ eğitimi markası ‘I Wanna Be a DJ‘ ekibi sizlere Türkiye’de eğitimler veriyor.

DJ’lik sanatına dünya ülkelerinden sonra Türkiye’de oldukça ilgi göstermeye başladı. Ve hatta bu ilgi sayısız DJ eğitim merkezininde açılmasına neden oldu.

Türkiye’de sayısız DJ eğitimi veren yerler olsada, malesef bu kültür bize dünya ülkelerinden moda şeklinde yansıdığı için yinede bu işin çözümü üretimin ilk çıktığı topraklar diyebiliriz.

Avrupa’nın en seçkin DJ eğitimi ve Müzik prodüksiyon eğitimleri markası ‘I Wanna Be a DJ’ Türkiye’de ilk DJ eğitimi veren topluluk olan DJBUL Team markası ile çözüm ortaklığı sağlamaya başladığını açıkladı.

Bu müjdeli haber binlerce DJ adayını mutlu ederken, ülkemizdeki DJ endüstrisinide pozitif anlamda iyileştirebilecek bir atılım olarak değerlendiriliyor.

2000’li yıllardan sonra Elektronik dans müziğinin dijitalleşme çağında ilerlemesi ile ‘I Wanna Be a DJ’ markasıda yatırımlarını bu ölçüde ilerleterek, Dünya’nın en seçkin DJ eğitimi ve Müzik Prodüksiyon eğitimleri markası olmayı başarmıştır.

Ülkemizdeki ilk efsanevi DJ topluluğu ‘DJBUL Team’ markası ile işbirliği çerçevesinde ilk müzik eğitim stüdyolarını ‘İstanbul’ lokasyonunda açtılar.

Potansiyel DJ ve Müzik prodüktörü yetiştirme ve geliştirme odaklı eğitimler başlatan güçlü eğitim markası ‘I Wanna Be a DJ’ dünyaca ünlü isimlerin verdiği özel destekle ‘Türkiye’ lansmanını gerçekleştirdi.

Mohombi, DJ Nicola Fasano, DJ MOTIV8, Truth Hurts, Million Stylez, DJ Babey Drew, gibi önemli sanatçılar lansman gecesinde Türkiye’nin en güçlü DJ markası ‘I Wanna Be a DJ’ ve ‘DJBUL Team’ için , katılanlar arasındaydılar.

‘I Wanna Be a DJ’ ekibi ile son 5 yılda DJ eğitimi ve Müzik Prodüksiyon eğitimi alan öğrenciler, Beatport ve Apple Music listelerinde, Deep House DJ, EDM DJ, House ve Raggaeton, Dub-Step müzik tarzlarında Top100 başarıları elde etmişlerdir.

En son yayınladıkları öğrenci albümü ile Beatport’ta Genel Top100’de ilk 10 numarayı gören ender DJ topluluklarından biridir. Ülkemizde bugüne kadar Beatport üzerinde genel Top100 listesinde ilk 10 numaraya kalan maalesef bir DJ topluluğu veya Müzik Prodüktörü bulunmamaktadır.

Ama üzülmüyoruz. Çünkü ‘I Wanna Be a DJ’ markası ile bu başarıyı elde eden DJ öğrencileride bir ‘Türk‘, bu da bizim adımıza sevindirici bir haber.

Sizlerde bu eşsiz standartlara sahip muhteşem DJ markası ile iletişime geçerek aklınızdaki soru ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Belkide yeni müzik yıldızları siz olursunuz. Ve bizde bir sonraki yazımızı sizin müzik projeniz ve kariyeriniz ile ilgili olarak kaleme alırız.